Buchetul de week-end

nick1971

Active Member
a iesit super aranjamentul :clap:
crezi ca finii se vor uita la grosimea lumanarii? cum sa comanzi alta? e foarte frumoasa
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
nu se vor uita dar eu vreau sa iasa perfect pentru ca mi-a placut sa o fac si vreau sa ma perfectionez.
Asadar, ma voi gandi la felul in care o finalizez :wink:; oricum nu spun nimanui ca-i facuta de mine...ca n-as avea curaj :oops:
 

alfa

Active Member
Mada si eu zic mai bine tul, decat beargrass, ca acuma peste tot vezi cu beargrass, dar inainte de tul eu as mai pune un rand de pittosporum.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
asa a aratat intr-un final:


si se pare ca a avut si succes:), spre bucuria mea! Astept cu nerabdare urmatoarea ocazie sa "ma joc cu flori".
 

alfa

Active Member
Bravo Mada! A fost intradevar frumos! :D
Tare mult imi place buburuza :rofl: cred ca s-a potrivit perfect pentru aceasta ocazie!

Tine-o tot asa! :marfa:
 

elipopa

Active Member
cateva aranjamente facute de mine pentru un coleg, pentru vanzare, de 8 martie!
pozele sunt facute in graba , nu am prea avut timp sa fac o sedinta foto mai reusita! sper sa va placa!

 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Foarte frumoase, Eli, felicitari!
Ma oftic ca nu pot sa maresc imaginile ca sa pot vedea mai bine fiecare detaliu in parte...oricum, zaresc niste fluturasi tare reusiti printre aranjamentele de primavara :)
 

elipopa

Active Member
gradinar1 a spus:
Foarte frumoase, Eli, felicitari!
Ma oftic ca nu pot sa maresc imaginile ca sa pot vedea mai bine fiecare detaliu in parte...oricum, zaresc niste fluturasi tare reusiti printre aranjamentele de primavara :)
multumesc frumos,
fluturasii i-am luat din kaufland erau produse cu 4,29, fluturasii au fost 3 bucati in pachet sunt destul de maricei si au sarmulite pentru prindere, multe produse deco pentru primavara si paste, oua decorative, buburuze mici cu adeziv vreo 30 in pachet, cosuletele colorate le-am luat tot de acolo la acelasi pret, buburuzele pe bat cu stropitoare 4 bucati la acelasi pret!
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Nu e un buchet, e o lumanare de botez facuta pentru o prietena:


modelul si l-a ales ea, eu doar l-am adaptat un piculet. Astept cu nerabdare sa fac lumanari si pe rotund si sa incerc si buchete de mireasa :D
Am deja trei viitoare mirese pe lista :D
 
Sus