Buchet flori de camp si padure

Leanna

Member
Acest buchetel vesel l-am primit ieri.Imi pare foarte dragut si nu pare atat de complicat de facut :)
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Desi nu imi place sa tai flori din gradina :oops: totusi pentru sarbatoarea de duminica am facut-o:
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Ieri am gasit pe presuletul de la usa acest buchet:


Nu stiu de la cine si nici de ce. Dar m-am bucurat.
 

Leanna

Member
Gabiuta frumusel buchetel,imi place mult combinatia :) Ai deja margarete in gradina? :?


Cornelia,placuta surpriza ai avut :)
 

sicamin

Member
Eu daca tot am multe anemone in gradina ,am facut un buchet pe care l-am daruit la cineva care iubeste mult aceste flori.
 

dy.lahav

New Member
Sper sa va placa si buchetul meu!

Am aranjat de Paste un buchet de cale si trandafiri! Mie mi-a placut mult cum a iesit, sper sa va placa si voua :rose:
 

v.cristina

Active Member
Re: Sper sa va placa si buchetul meu!

dy.lahav a spus:
Am aranjat de Paste un buchet de cale si trandafiri! Mie mi-a placut mult cum a iesit, sper sa va placa si voua :rose:

un buchet extraordinar de simplu si frumos
pe mine m-a cucerit
felicitari! denota un simt aparte al bunului gust :marfa:
 

Aura

Member
flori de camp

azi cand am venit de la serviciu...ceva mi-a inseninat fata...doi maci...la cativa pasi de ei am gasit si un cuibusor de "ochiul boului"...si dupa cateva cateva priviri mai atente...am dat si peste cateva firisoare de coada soricelului...numai bine de un buchetel..am adaugat si cateva fire de iarba...nu -i prea aranjat..in limita posibilitatilor date ...si de ce am dispus...dar e simplut, plin de armonie si vesel...
daca as fi gasit si o albastrea...

http://libellule.sunphoto.ro/flori_si_flori/15852165

am gasit in calculator o fotografie si cu alt buchetel de flori de camp...de fapt, flori de la munte(din vara trecuta)....in care am pus mult suflet...."cum sa pui ,domne, suflet cand faci un buchet de flori?"poate zic unii...raspuns: uite asa bine si frumos... :wink:
http://libellule.sunphoto.ro/flori_si_flori/15853038
Aura
 
Sus