Bradutul de 2013

cornelia

Fondator
Membru staff
Haideti cu bradutii vostri proaspat impodobiti.

Sa nu-mi spuneti ca nu sunteti gata.

Al meu e gata dar ca de obicei am probleme cu pozatul. :)
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Parca incepem sa simtim miros de sarbatoare :), imi place topicul asta.
Eu o sa impodobesc bradul in Ajun, asa facem in fiecare an, asa ca poze mai pe saptamana viitoare.
Pana atunci insa am vazut o multime de braduti foarte frumosi (Iudit, al tau mi-a atras atentia, superb...si braduletul grasunel si mititel al lui Caramell...foarte frumos!!) asa ca hai cu poze, dragilor!
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Bradul de anul asta e de anul asta :D l-am cumparat din Dedeman.Si inainte am avut unul tot artificial dar avea deja vreo 8-10 ani si ne-am cam plictisit de el.
 

elianna

Well-Known Member
Eu fac bradul din timp ca sa arate casa a sarbatoare. Azi am decorat bradul din living si am ajutat nepotica sa-si decoreze bradul ei. A vrut un brad "adevarat" in camera ei :) Mi-a spus ca e foarte fericita ca vine Craciunul.
Mai am cativa brazi de ornat dar mai e si maine o zi :)
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Foarte dragut ansamblul...da' am o nedumerire...sacoselel alea sunt goale si-l asteapta pe Mosul sa le umple? :) :)
 

miki70

Active Member
Eu anul acesta nu cred ca o sa mai fac bradut. O sa-mi iau o coronita de brad ca sa miroasa in casa si mi-l scot pe Mos Craciun cantator.
 

miki70

Active Member
Cu toate ca am zis ca nu fac brad anul acesta mi-am facut unul improvizat dintr-o creanga pusa in vaza. M-am intalnit cu creanga, mi-a placut si am luat-o :) A iesit dragutel :D Cu pozele vin dupa ce le descarc.
 

miki70

Active Member
Hoinar tare dragutel bradutul tau. Eu, daca as avea unul, in loc sa-i pun globuri l-as baga pe el intr-un glob (transparent ) si i-as pune o funda :) A.......si niste zapada in interior. :D
 
Sus