Bradutii nostri 2012

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Mai sunt 10 zile pina la marea sarbatoare si stiu ca unii dintre voi ati facut deja bradul asa ca ....afisati la admirat :)
 

elipopa

Active Member
Re: Concurs "Va place bradul meu? "

Noi l-am facut deja, Damian nu a mai avut rabdare.....



si cel primit anul trecut ca premiu la concurs.....





Pupicei!!!!
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Si noi am inceput impodobirea bradului. Cand vom termina... Asta este cu totul alta poveste. :rofl:

[youtube]XorvQFhwCS8[/youtube]
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Vad ca in ultima vreme se impodobesc brazii inca din...vara, ca sa spun asa :rofl: La mine in familie bradul se impodobea de obicei in 23 sau 24 decembrie, nu mai repede. Era tare placut, in casa mirosea a tot felul de bunatati, pe care le pregatea mama :)
 

veretregn

Active Member
Caramell a spus:
Si noi am inceput impodobirea bradului. Cand vom termina... Asta este cu totul alta poveste. :rofl:

[youtube]XorvQFhwCS8[/youtube]
Îmi place că are atitudine. Distruge, copilaș, munculița mamei tale!
 

elipopa

Active Member
Si noi de regula impodobeam in ajun, dar colegii lui Damian deja au impodobit brazii acasa si la scoala au facut bradutul in clasa, la scoala au fost la colindat..... asa ca l-am facut cu o saptamana mai repede!
Oricum a aflat ca Mos Craciun nu exista, asa ca acum a zis ca vrea sa se bucure cat mai mult de bradut!!

Va doresc spor la toate si multa imaginatie!! Pup!
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Cred ca sarbatorile de iarna nu ar fi sarbatori, daca nu s-ar reflecta in ochii si bucuria copiilor. :nu stiu: :gandit: :indragostit:

Caramell, sa-ti traiasca minunatia! :indragostit: :hug:
 

sarselia

Active Member
Moderator
Cat de harnic este strumful!Il pupam si sa creasca mare!
Si noi am facut azi bradul si m-a ajutat si Mihaita insa a reusit sa sparga 2 globuri.Insa nu a fost nicio problema pentru ca poate asa vom avea noroc. :)
 

Edelweiss

Active Member
Da! :oops:
eu ma duc sa il impodobesc la scoala cu sufletelele mele :oops: si sa le aduc ceva de mos... dar sa nu spuneti... :giggle: :*
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
iudit a spus:
:tavalit: Noroc ca exista globuri de plastic!!!
Pana acum nu le gaseam utilitatea, imi placeau mai mult globurile de sticla. Anul acesta pentru prima data am cupmarat doar globuri de plasic. Si se pare ca a fost cu folos, unul deja l-am gasit deformat :D.

veretregn a spus:
Îmi place că are atitudine.
Ohoooo, destula.... Inca din prima zi. :rofl:

Edelweiss a spus:
ce dulce e... :indragostit:
tzep a spus:
Caramell, sa-ti traiasca minunatia! :indragostit: :hug:
Multumesc! :hug:

sarselia a spus:
Cat de harnic este strumful!Il pupam si sa creasca mare!
Si noi am facut azi bradul si m-a ajutat si Mihaita insa a reusit sa sparga 2 globuri.Insa nu a fost nicio problema pentru ca poate asa vom avea noroc. :)
Va pupam si noi! Abia astept sa va vad in poze!
Doar 2 globulete? Daca celelalte raman in bradut pana la finalul sarbatorilor, paguba e minima. ;-) Noi redecoram zilnic :rofl:
 
Sus