Bougainvillea - partea I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Fleur

Active Member
Eu am gasit 2 la pagina 41.
Poate isi va face dl Parachiv timp si le va ordona putin sau cel putin va scrie la fiecare poza ce este. Sunt asa multe flori si toate minunate dar pacat ca nu sunt puse in valoare si-ti trebuie f mult timp sa vezi tot albumul.
 

popescu gp

Well-Known Member
rugaminte si multumiri

Pentru VioletaB as fi recunoscator daca ar face un pic de ordine in albumul meu caci l-am pus in ordinea fotografierii si nu ma prea pricep la calculatoare si mai ales la punerea in imagini.Multumiri anticipate
 

sorina

Active Member
Aceasta este ( singura ) mea buga , care dupa cum se vede abia acym infloreste . O fi din cauza ca am tuns-o de tot asta primavara ???
 

Tina

Active Member
Multumesc, multumesc.. :D :D
Violeta draga, eu ma plingeam de flori pe vremea cind le tineam (ca toanta) in casa.. de cind le-am scos la aerisit, tot "produc", minca-le-ar mama.. :wink:
 

mirela06

Active Member
Ai dreptate.Au ceva ele , ca si a mea face la flori intr-una si sta saracuta si acum, desi este destul de frig, afara. Sunt niste minunate. Din primavara, de cind am luat-o si chiar si acum, face si face la flori. :D
 

instructor

Member
E normal ca sa ii cada toate frunzele ?Tocmai am bagat bounga in casa de vreo saptamina ,si nu mai are nici o frunza ,e normal asa sau are vreo problema...... :cry:
 

ramona

Member
plantuta mea care toata vara a fost plina de flori acum a ramas fara nicio frunza :( e normal? nu e uscata si ma gandesc sa o las asa sa vad ce mai are de gand dra sunt cam ingrijorata :?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus