Blue for You

bebe Iris

Active Member
Re: Rosa Blue for You

sarselia a spus:
Cat e de frumos!
Imi place parca mai mult decat Rhapsody in blue.... :visator:
Multumesc! :D Mie imi pare bine ca al meu nu seamana la culoare cu Rhapsody, cum seamana al fetelor...
 

sarselia

Active Member
Moderator
Re: Rosa Blue for You

Foarte frumos si ai tai Geodezia.Sa ai parte de ei.
Eu aseara cautam prin comenzile mele mai vechi si am descoperit ca in toamna l-am achizitionat si eu pe Blue for you.Am fost tare fericita!Insa nu mi-a inflorit inca....Si nici nu ma mir fiindca la noi de 2 zile ploua incontinuu.... :x :x :x
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Re: Rosa Blue for You

Monika, si in realitate e chiar asa albastru ca in poze? Sau e efectul aparatului? Ca e tare azuriu :rofl:
 

geodezia

Well-Known Member
Re: Rosa Blue for You

asa este azuriu in realitate
nu pot sa intru sa pozez si eu pe al meu ca iar ies gheranita de amalgamul meu de rose pus acolo
da asa este culoarea este superba
 

DANIELA06

Member
Re: Rosa Blue for You

Si eu zic cred ca este cu ce este fotografiat .( Culoarea trandafirului ) Am patit o si eu :D
 

Roxana Peled

Active Member
Re: Rosa Blue for You

E superb Monika!
Oricum imi place trandafirul asta in general dar al tau e incredibil cat de mic si plin de flori e! Adorabil!!! :indragostit:
 

cristinaf

Well-Known Member
Culoarea depinde de ziua in care e fotografiat.
Prima e facuta imediat dupa deschiderea florilor, ziua1, iar urmatoarea in ziua 3.
Mie imi place, e un trandafir reusit! De fapt imi place si Rhapsody in blue, acum ca l-am vazut pe viu, desi vreo 3 ani am tot refuzat sa-l cumpar. :mrgreen:

 

claude

Well-Known Member
Moderator
Aurora, cred ca ai setat albumul pe sunphoto pe privat, pentru ca link-ul tau imi da 'forbidden' :D
 

Aurora

Member
Nu stiu ce am facut, dar nu am nimic pe privat. Abia acum incerc si eu sa tin pasul cu internautii avansati :D daca dai pe auroraiorgovan.sunphoto.ro
La achizitii 2014 sta pe pozitia 3 cuminte si asteapta.
Imi cer scuze pentru greseala, incerc sa o remediez.
O seara frumoasa, AuroraTm
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Cred ca e Blue dupa culoare:


Am primit vreo 3 lastari ( :oops: nu mai stiu cine a fost deosebit de amabila acum 3 ani :oops: ) si i-am pus la umbra.Unul s-a prins si abia acum a facut prima floare.Citisem ca e de umbra/semiumbra si de aceea l-am si proptit acolo.
Mai are 2 boboci.Deci ii merge bine.
 
Sus