Baumax

evaluare furnizor

  • 1

    Votes: 0 0,0%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 3

    Votes: 0 0,0%
  • 4

    Votes: 0 0,0%
  • 5

    Votes: 1 20,0%
  • 6

    Votes: 0 0,0%
  • 7

    Votes: 0 0,0%
  • 8

    Votes: 3 60,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 10

    Votes: 1 20,0%

  • Total voters
    5

alfa

Active Member
No, ca n-am fost asa atenta. Eram fara masina si nu vroiam sa car, asa ca nu m-am lasat tentata prea mult :oops:
 

mymo

Active Member
Aseara,am luat din magazinul din Sibiu doua orhidee,un Zygo cu o frumoasa masca de ceramica si un Cymbi,la minunatul pret de 14 lei :D
Zygo este inca inflorit dar aseara le-am dus direct la mama si n-am mai apucat sa fac poze.Fetele din zona,daca dati o fuga poate mai gasiti,erau mai multe plante si toate erau reduse 90%.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Mymozo, esti baftoasa, sa-ti traiasca si sa-ti infloreasca!
La Baumax Ploiesti nimic interesant, am fost eu ieri...dezamagitor!
 

mymo

Active Member
Amandoua impreuna, plus masca de ghiveci au fost 14 lei :)
Tot ce era la reducere era redus 90%.
 

ira

Member
:eek: :eek: eu am inteles ca fiecare planta in parte era 14 lei :oops: Pai asa la pretul asta.... :clap: :clap: :clap: .Nu mai treci pe acolo?
 

diana999

Active Member
Ce pretzuri? :eek: Trebuie sa ne mutam in deva :rofl:
Sa-tzi traiasca floricelele !!! si asteptam si pozele...;-)
 

madairina

Member
Am fost azi la Baumax si aveau muscate curgatoare si zonale 10 lastari = 15ron, o muscata zonala maricica inflorita era 3 ron si ceva. Primisera si petunii mari dar nu aveau inca pret. Mai aveau petunii mici, garofite, panselute. Oricum aveau ceva plante.
 

sebii

Member
Eu personal le dau 10 acestor oameni, trec aproape zilnic pe acolo, e in drum spre munca si daca ajung mai devreme si am timp dau o raita prin magazin de ma cunoaste toata lumea pe acolo. Daca la inceput aveau concurenti seriosi in Constanta in momentul de fata eu zic ca aici pe plan local sunt cei mai tari atat ca aprovizionare cat si la preturi.
 

sannamaria

Well-Known Member
Moderator
fetelor !

nu ati fost cumva la Baumax ? au aparut leandrii ?

e cam departe de mine si m-as duce ,doar daca merita :)
 

carmenushka

Active Member
In Bucuresti-Berceni, aveau niste rodhodendroni si niste azalee de gradina de ramaneai cu gura cascata, toate dimensiunile si toate culorile
 
Sus