Barajul Dragan

fixpix

Active Member
WOW. misto pozele rami :)

Unde e baraju asta? prin zona pe undeva?
Tot am vrut sa te intreb daca cunosti un traseu mai dragutel pe acolo la voi.
Acum 2 sapt am coborat la "cascada/pestera" am trecut podu si am luat-o la stanga si ne-am tot duuuuus pana in varf unde erau ceva case.
O baba care isi pastea vaca ne-a zis ca putem manca cirese. Da erau sus de numa... si noi nu suntem maimute :)
Apoi am coborat si am ajuns in Suncuius.

Acum o luna am facut un traseu care numa in cerc ne tot invartea de ne-a ametit.

Mai este ceva interesant???
:roll:

Cum n-am masina, zona voastra mi-e cel mai accesibila. Si nah, Bratca. Da acolo chiar nu am explorat. INCA
 

Rami11

Member
fixpix a spus:
WOW. misto pozele rami :)

Unde e baraju asta? prin zona pe undeva?
Tot am vrut sa te intreb daca cunosti un traseu mai dragutel pe acolo la voi.
Acum 2 sapt am coborat la "cascada/pestera" am trecut podu si am luat-o la stanga si ne-am tot duuuuus pana in varf unde erau ceva case.
O baba care isi pastea vaca ne-a zis ca putem manca cirese. Da erau sus de numa... si noi nu suntem maimute :)
Apoi am coborat si am ajuns in Suncuius.

Acum o luna am facut un traseu care numa in cerc ne tot invartea de ne-a ametit.

Mai este ceva interesant???
:roll:

Cum n-am masina, zona voastra mi-e cel mai accesibila. Si nah, Bratca. Da acolo chiar nu am explorat. INCA
Multumesc Calin.
Cred ca ai fost la Zece Hotare,.... dar ati urcat ceva. :mrgreen:

Mie cel mai mult imi place traseul care incepe la terenul de fotbal (cobori la halta Vadu-Crisului, pe stanga) si duce pana la al doilea tunel, aproape de Suncuius.
De pe stanci, privelistea e superba
:wink:
 
Sus