Balconul e gol

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

vali

Active Member
Moderator
Mi-am cam incheiat socotelile cu bonsaiul...
Balconul a ajuns sa arate asa
Mi-au ramas vasele (folosite si multe chiar nefolosite) si o sumedenie de alte acareturi.
Sper sa scap de ele cat mai rapid (pentru a nu-mi reveni POFTA :) )
Vreau sa le vand. Daca sunt interesati, stiu cum sa ma gaseasca (nu ma cautati pe PM, ca nu prea il verific).

Toate bune!
 

lorisl

Member
wow...putem intreba care ii motivu pt care ai renuntat?Nu de alta da erai poate cel mai priceput de pe forum...

Doar vase ai de vanzare?unelte nu vinzi?
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:eek: s-a intimplat ceva grav banuiesc............ :? ....sincer,m-ai intristat!Te stiam cel mai tare bonsaist din sud-estul Europei :) .........Glumesc cu juma de gura :( .Decizia ta,optiunea ta dar totusi poti sa ne spui in mare de ce? domnu' Vali?
 

Sash

Active Member
:eek: :eek: :eek: Ce s-a intamplat?

Si eu sper sincer ca ai chef de glume.... N-am nimic impotriva petuniilor dar.... ar fi tare pacat sa vorbesti serios....
 

DracuMic

Member
Pai da,normal......are casa la munte...stiu eu..!
A dus lemnele la racoare ca le ardea balconu....am si eu pe la ai mei la munte vre-o 2 si a Dracu sa fiu de nu tare bine le merge in bataia vantului si roua de dimineata.!
unde ziceai ca-i casa aia?
 

vali

Active Member
Moderator
Nu s-a intamplat nimic grav, dar nici nu ma tin de shotii (de data asta :) ). Copaceii nu i-am dus nicaieri, ci pur si simplu nu mai exista. De fapt, se poate vedea usor asta, in albumul meu\"evolutie copacei proprii", la fel cum se poate vedea si in pozele de mai sus. Toate acele vase erau populate.

Motive? Nu stiu daca as putea da unul pe care sa-l considerati serios... Pur si simplu am ajuns la concluzia ca ajunge.

Despre vase si scule, ce sa spun... mi-e cam lehamite sa m-apuc sa fac colete pentru posta. Daca dintre bucuresteni se va ivi cineva, OK; daca nu, no problem.
 

DracuMic

Member
hocus pocus.....daca nu mai sunt, nu mai sunt :)
pai atunci te invit la un peste in ultimele dou saptamani a lui iulie stii tu unde...... eu aduc o tuica tu iei un comcav sa avem cu ce taia ramele :rofl: :rofl: :rofl: .
daca te-ar vedea Flo ce zici iar ar zice ca te-ai bolnavit.!
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Vali sa inteleg ca ai obosit? Vrei un concediu? :mrgreen:
Nu de alta dar nici eu n-am prea avut concediu pana acum. Poate plecam amandoi. :rofl: :p
 

Sash

Active Member
Ma deprima hotararea ta de a renunta la bonsai... n-am nimic cu pescuitul si cu vacanta dar e tare pacat...

PS - Drace, termenul in ardeal nu-i "bolanzit"? :)
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Sincer si eu ma asteptam sa fie o shotie................ :cry: .Pacat!Dar.....daca te duci la pescuit dai la/cu rama? :rofl: ca eu nu ma pricep de loc.Il cred numai pe D.M. :evil:
 

Mnina

Well-Known Member
Moderator
Pentru pescari,daca se mai practica pescuitul la rama pot aduce de la tara foarte multe si...nu cer peste la schimb.Pe bune.
 

Richy

New Member
Vali,
Sunt dezamagit, nu ma asteptam la asa ceva, pacat, daca la asa ceva poti sa spui ajunge...
Poate ai tu motivele tale, si totusi...

Richy
 

bandi87

Member
greu de crezut...dar e decizia ta vali si o respectam.
Multumim frumos pentru toate sfaturile si ideile pe care ni le-ai oferit.

Poate mai intri de cateva ori pe aici sa mai arunci cateva cuvinte spre noi :wink: (si poze cu copacei 'kilariti')
 

flo_flu

Member
m-am intors si eu din concediu si am vazut balconul...
Ce pot sa zic. Ma bucur ca am reusit sa-l vad cat inca era populat cu copacei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus