Bakker

Chestionar nou-nout de evaluare

  • 1

    Votes: 1 25,0%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 3

    Votes: 1 25,0%
  • 4

    Votes: 1 25,0%
  • 5

    Votes: 0 0,0%
  • 6

    Votes: 0 0,0%
  • 7

    Votes: 0 0,0%
  • 8

    Votes: 1 25,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 10

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4

mihaelas

Member
si eu am facut o comanda la Bakker si nu prea am fost multumita am asteptat mai bine de o luna ptr niste bulbi c-am micuti si ptr un fucsia care a ajuns vai de el si a murit am primit o fintinita dar parca era de jucarie iar cadou o chestie de plastic ca o punguta care nu stiu ce este si la ce se foloseste in rest ce sa va spun nu prea am fost multumita ce sa mai
 

iuli

Member
eu am primit comanda si sunt foarte multumita de bulbi.amarilisi sunt enormi iar calamondinul are deja fructe mici si verzi. am primit si moara dar si un termometru. ce sa mai de nota 10
 

sorina

Active Member
am primit si eu comanda facuta acum o luna .
Am primit florile comandate in stare f. buna , ma asteptam ca plantele sa fie totusi mai mari . :(
Am primit moara cadou cu cei 4o de bulbi , desii nu par 40 :( si un termometru cadou .
Eu le dau nota 8
 

Ari

Member
Am primit si eu, astazi, comanda facuta pe 04.05.2009 . Plantele sunt ambalate bine. Sunt multumita, eu le-am dat 10. Nu-mi sariti in cap, dar chiar mi-a placut .
 

ghia_don

Active Member
Cind ma asteptam mai putin am primit coletul de la ei...totul arata foarte bine, am si plantat radacinile si rizomii, si deja la geranium cresc frunzulite :) ...in doua zile :eek: :?:
 

dana_rusu

Member
eu le dau 7 fiindca in loc de irisul care l=am cerut si cred ca nu-l mai aveau mi-au trimis hosta care era in comanda dar au dublat-o tot ca sa fie banii luati ,acum astept sa vad cate feluri de hosta am :? ,in rest toate plantele aratau bine la cadou au pus ranuculusi i-am plantatat dar nu stiu daca nu e prea tarziu pt ei
 

mio

Member
Am primit si eu comanda de la Bakker, nemultumita!!! A primit planta cea mai scumpa la 50 lei, putrezita. Am sunat si nu mi-a raspuns nimeni. Regret, sunt cam neseriosi. La cat de bine era ambalata, nu avea cum sa putrezeasca in asa scurt timp. Cred ca au trimis-o asa, deja compromisa. Pacat.
Eu le dau doar 5!
 

thea

Member
Fetelor eu pot sa spun ca sunt multumita de acest furnizor,Bakker.
Necazul lor a fost alegerea Postei ca intermediar;tot ce am primit prin posta sub forma de plantute s-au depreciat.
Am mai observat ceva:plantutele erau prinse in pastilele pe care le-am observat la un supermarket.Ca sa ma explic: erau oprite in dezvoltare de panza care infasura pastila initiala.
Am primit asigurari ca vor trimite prin curier comenzile.
Eu pot sa spun ca tot ce am reclamat mi-a fost calculat ca pierdere si am considerat ca este avantajos sa mi se scada din urmatoarea comanda.
 

DIANA7

Member
Eu am primit brosura de toamna, si cam sunt aceleasi plante. Mai putin cele deosebite :( . Bine, si e muuuuult mai mica decat aceasta de la nemti :x
 
Sus