Bakker

Chestionar nou-nout de evaluare

  • 1

    Votes: 1 25,0%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 3

    Votes: 1 25,0%
  • 4

    Votes: 1 25,0%
  • 5

    Votes: 0 0,0%
  • 6

    Votes: 0 0,0%
  • 7

    Votes: 0 0,0%
  • 8

    Votes: 1 25,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 10

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4

iudit

Well-Known Member
Moderator
Azi am primit coletul de la ei!!Sunt foarte incantata de cadou,plantele sunt ok!Sa vedem cum vor fi pe parcurs si daca e ceea ce am vrut!
 

miki70

Active Member
Clematite au?
Vreau si eu catalogul, ii dau adresa de mail pe privat persoanei care se ofera sa mi-l trimita.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
V-am facut un chestionar nou de evaluare, ca celalalt era vechi rau. Ii rog pe cei care chiar au cumparat sa voteze. Va rog nu votati din auzite.
 

cristinaf

Well-Known Member
mikishor a spus:
Clematite au?
Vreau si eu catalogul, ii dau adresa de mail pe privat persoanei care se ofera sa mi-l trimita.
Clematite au doar Piilu la 60 ron bucata si un pachet cu 4 clematite diferite: Ville de Lyon, Crystal Fountain, Jackmani si Nelly Moser, care sunt mai ieftine, din cate imi amintesc parca costau 140 ron.
 

irinabv

Active Member
Moderator
Cornelia, imi dau seama acum ca rezultatele chestionarului sunt vizibile doar de cei care au votat, deci teoretic au si cumparat, deci prea tarziu... Sau imi scapa ceva la ora asta? :?
 

presco

Active Member
Irina, daca nu votezi apasa pe vizualizare rezultate, dedesupt sub chestionar si o sa vizualizezi rezultatele. :D
 

Rose

Active Member
Are cineva trandafirul Indigoletta de la BAkker? Citisem, nu mai stiu unde, ca nu ar fi violet ci un roz spalacit, ba ca il primise aproape uscat, altcineva. Daca il aveti si puteti posta si niste poze... Va multumesc!
 
Sus