Bakker

Chestionar nou-nout de evaluare

  • 1

    Votes: 1 25,0%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 3

    Votes: 1 25,0%
  • 4

    Votes: 1 25,0%
  • 5

    Votes: 0 0,0%
  • 6

    Votes: 0 0,0%
  • 7

    Votes: 0 0,0%
  • 8

    Votes: 1 25,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 10

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    4

mymo

Active Member
Ce bine mai povestim noi aici :) cred ca Sarselia e cu puscoiul dupa colt :rofl:
Sa ne ierti Arselia,ca nu mai facem :D
 

elenafles

Active Member
Hai, ca readuc eu discutia pe fagasul normal :wink: .
Am primit si eu catalogul si tare ma tenteaza cele trei hortensii bicolore.Stiti cumva daca se pot ierna in beci ca cele obisnuite?
 

mymo

Active Member
Bicolora parca stiu ca are Albela,dar cred ca in gradina.Du-te la topicul despre hortensia,cu siguranta au scris fetele.
 

elipopa

Active Member
eu nu mai iau de la ei, si-au batut joc, am dat comanda de seminte, cele gura leului trebuiau sa fie 100 de seminte si nu au fost cred nici 20! si am dat 13 ron pe plic! de banii aia imi luam 10 plicuri :x :x !
la fiecare comanda am avut probleme, m-am saturat sa tot sun sa le spun sa-si remedieze greselile! ziceau ca-mi trimit alt plic! pana acum nimic!
 

elenafles

Active Member
Eu am facut mereu comenzi la ei dar nu am avut probleme cu plantele.In general am fost multumita.E adevarat ca au darul sa te pacaleasca cu bonusurile trimise.Ultima data am primit o zdreanta de cuvertura drept bonus :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

elenafles

Active Member
mymo a spus:
Bicolora parca stiu ca are Albela,dar cred ca in gradina.Du-te la topicul despre hortensia,cu siguranta au scris fetele.
Multumesc.Stiam ca am vazut la cineva dar nu -mi aminteam la cine. :?
 

presco

Active Member
Am primit si eu catalogul, au plante acvatice frumoase, mi-a ramas sufletul la un nufar, pacat ca nu am iaz! :( In rest preturi destul de mari.
 

Adina-Ioana

Well-Known Member
Moderator
Dacă ţi-l doreşti neapărat uite 2 soluţii:
1) mai rapid: ultimul număr din Grădina mea de vis conţine catalogul. De acolo îl am şi eu.
2) L-am răsfoit şi nu am ce face cu el. Ţi-l trimit cu plăcere. (fără obligaţii)
 
D

dyayzh

Guest
Multumesc mult de tot pentru gandul frumos Adina, dar o sa cumpar gradina mea de vis ca e mai simplu... :D :rose:
 

presco

Active Member
In revista e un catalog mai mic, nu cel mare! Diana, daca ajung la intalnirea propusa am sa-ti aduc catalogul mare.
 

Adina-Ioana

Well-Known Member
Moderator
Are dreptare, presco. Nu e prea mare catalogul din revistă. Dar destul pentru mine ca să-mi formez o opinie. :D
 

elipopa

Active Member
cine are oferta completa de primavara de la bakker?
am si eu cateva pliante unde se vorbeste de o oferta de reducere de 75 ron la un pachet de 475 de bulbi, numai ca nu gasesc niciunde cat costa acest pachet si ce contine!
daca ma poate ajuta cineva,multumesc anticipat!
 

vali_delide

New Member
Eli, cei 475 de bulbi costa integral 226.20 ron, iar redus 149.90 ron.
Pachetul contine 100 bulbi gladiole mix, 25 tigridia pavonia, 50 piciorul cocosului, 50 frezii, 75 triteleia koningin fabiola, 75 iris mix, 25 monbretia mix si 75 anemone de Caen.
Din ce am inteles eu,la comanda asta + 2 lampi solare cocos si gaina (169,9 ron) + hortensia Tivoli in ghiveci si frapiera sampanie (54,9 ron), primesti gratuit 0 roaba din lemn si o moara de vant tot din lemn, ambele cu cate 75 de bulbi...

A facut cineva comanda la ei primavara asta?
 

elipopa

Active Member
vali_delide a spus:
Eli, cei 475 de bulbi costa integral 226.20 ron, iar redus 149.90 ron.
Pachetul contine 100 bulbi gladiole mix, 25 tigridia pavonia, 50 piciorul cocosului, 50 frezii, 75 triteleia koningin fabiola, 75 iris mix, 25 monbretia mix si 75 anemone de Caen.
Din ce am inteles eu,la comanda asta + 2 lampi solare cocos si gaina (169,9 ron) + hortensia Tivoli in ghiveci si frapiera sampanie (54,9 ron), primesti gratuit 0 roaba din lemn si o moara de vant tot din lemn, ambele cu cate 75 de bulbi...

A facut cineva comanda la ei primavara asta?
saptamana trecuta am primit si eu pliantul, multumesc frumos pentru raspuns!
 
Sus