Atlas Plants

danero2004

Well-Known Member
Moderator
http://www.atlasplants.ro

Pentru cei care vor si crini parfumati dubli , posta e 15 lei la grele si 10 lei asa la bulboase livrare cu fan curier.

Eu am luat bulbi de crini dubli si vreau sa vad cum sunt si in ce stare .

+ preturi bune pentru unele si chiar multe produse
- e doar el singur , doar pe mobil aflati detalii , pe ala fix e alta zona

Ca am vb jumatate de ora la telefon :x (gura mare mai are) pot sa zic ca trimite cat de repede se poate , florile arata mai bine in realitate , contractul il obliga sa posteze doar poza cu floarea din catalog si nu de pe site ul dn Olanda...

In rest ...Succes


Aaaa si uitam , amaryllis dublu nu mai sunt deocamdata
 

carmenushka

Active Member
Chiar ca e oferta fosrte bogata! Dar nu inteleg la unele pachete cred ca e trecut pretul pe bulb, nu? Ca prea e ieftin, de exmplu...la oxalis, apare un pachet de 25 de bucati Iron Cross si pretul trecut e 0,20 lei
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
da si eu credeam ca bulbii sunt 8 lei doi , dar are scris dedesubt ptr cate plante e pretul
 

victoria

Active Member
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
M-ATI UCIS
Am facut comanda de 500 ron.Ma impusca barbatul cand o veni acasa dar nu ma pot abtine.Doamne cate feluri de dalii :eek: :eek: :eek: :eek: :)
Sunt IRECUPERABILA! :)
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
Din ce a zis el , e ca trimite in primul an cu preturi la plante si posta mai mici sa faca clienti , probabil ca dupa o sa ne omoare el cu preturile , dar momentan sunt convenabili
 

victoria

Active Member
Daa,sunt preturi foarte bune si oferta e destul de mare.Eu am luat multe flori si 15 pomi.Am si primit raspuns ca imi proceseaza comanda in cel mai scurt timp.
Din fericire am vorbit si cu sotul meu si, dragul de el, mi-a promis ca nu ma impusca :) ................ INCA :evil: :)
 

victoria

Active Member
fa o simulare de comanda,dai in dreapta finalizare comanda si apoi vezi acolo la modalitati de plata.Si se plateste la livrare.
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
eu zic asa , dar nu i ziceti nimic , treceti la posta doar 10 lei ca tot cu Fan curier trimite , din ce am vazut
 

danero2004

Well-Known Member
Moderator
daca suni pe mobil ai sansa ca in maxim o sapt , iar in caz fericit cam 3 zile , daca suni pe fix poate nu o mai primesti niciodata ....zic din exp proprie
 

victoria

Active Member
sa stii ca m-am uitat acum iar la pomi si vad ca scrie stoc epuizat la cativa din care am luat eu :rofl:
Deci...... i-am epuizat :rofl:
 
Sus