Aranjamente de toamna

lelia

Well-Known Member
Acum inteleg de ce nu ma-i ai dumitale timp pt.pensula si sevalet,domeniul artistic incare esti foarte talentata este mult mai vast decit lasi sa se vada .
Asa cum ti-sa mai spus esti foarte talentata si te felicit sincer :clap:
 

sorina

Active Member
d

Lelia ,Multumesc :wink: Ai dreptate . Nu sunt un pictor sau grafician exceptional :rusine: DAR imi place diversitatea , orice lucru care iti pune mintea inima si mina la incercare si aduce bucurie , mie si celor din jur este tot o arta . Parere mea ...... :wink: Imi place provocarea creativa in orice domeniu si sunt dispusa sa incerc ( nu toate imi ies asa cum vreau eu ) dar sunt dispusa sa invat lucruri noi pina la 100 ani :) :) :) :) :) :) :) :)
 

iudit

Well-Known Member
Moderator
Reinviem topicul acesta si asteptam sa vedem cine ce fel de aranjament si-a facut,prin casa,curte,balcon!
Dovlecei frumusei sigur aveti multe dintre voi!Cum ii puneti in valoare?Cum ii faceti sa arate bine?
 

alfa

Active Member
:D Asta nu e pentru mine. E pentru colega mea de servici. Dar voi face una si pentru mine, ca mai am material destul :)
 

sarselia

Active Member
Moderator
ce de frumuseti pe aici!
va admir rabdarea cu care creati asa frumuseti
mie imi lipseste rabdarea ca idei as avea si eu cu duiumul dar nu am rabdare sa le fac
de aceea nu imi place nici sa cos nici sa calc etc

mama de multe ori imi zice ca ar fi trebuit sa fiu baiat ca la chestiile de femei nu ma prea pricep.
in orice caz la gradinarit am rabdare... :)
 
""
mama de multe ori imi zice ca ar fi trebuit sa fiu baiat ca la chestiile de femei nu ma prea pricep.
in orice caz la gradinarit am rabdare... Zambet ""
daaa, la chestiile de barbat te pricepi !!!! :) :wink: :evil: :oops:
 

alfa

Active Member
Am mai facut asta. Acum 3 trei zile. Pacat ca Piracantha aparent nu tine prea bine fara apa. Bobitele au inceput deja sa se stafideasca. :(
 

Mnina

Well-Known Member
Moderator
alfa a spus:
Am mai facut asta. Acum 3 trei zile. Pacat ca Piracantha aparent nu tine prea bine fara apa. Bobitele au inceput deja sa se stafideasca. :(
Bravo alfa,ai gust,place-mi mult :D
 

alfa

Active Member
Foarte frumos Sorina!! Imi place physalisul desfacut. Arata foarte bine asa cu bobita la vedere. Dar cealalta planta (maronie) cu bobita in mijloc ce e?
 
Sus