Aranjamente de iarna

claude

Well-Known Member
Moderator
Ce productive sunteti :rofl: Foarte frumos, Gabiuta, crengutele sunt de salcie creata?
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Ma bucur ca va place , multumesc.... :hug:

Da ,salcie creata ,de acum vreo 3 ani cind inca o aveam in gradina.Am stat o zi intreaga sa jupoi crengi ca sa dau la prieteni de ornament :) si acum o fdolosesc si eu in fel si chip :rofl:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Pana la urma tot imi cumpar si eu una, am avut un pui dar nicicum n-a vrut sa traiasca, dupa 2 ani de chin a murit...asa ca in lipsa ei eu jupuiam crengute de salcie plangatoare, primavara, cand sunt crude, si le infasuram in spirala pe arac si le lasam asa la uscat :)
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
"Ghiveciul" este de fapt o masca de ghiveci primita cadou de la buna prietena ardeleanca pe care o pup si pe aceasta cale :* .
Ghiveciul cu pamint in care am infipt betele este ascuns in aceasta masca :D
 

ghia_don

Active Member
O Doamne, ce-i acolo!! :eek:
Mi-ar trebui o casa doar pentru Craciun , in care sa apar si eu la momentul potrivit...
 

Dea

Active Member
O casa a lui Mos Craciun :D , din moment ce sunt si tablouri cu el! Intersant filmuletul! Mi-au placut aranjamentele miniaturale, caruselul si patinoarul, dar si casutele luminate!

Un aranjament de iarna/centru de masa, va prezint si eu
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Fooooooarte reusit Dea :marfa: .
Fiecare in felul lui este unicat.Oare de ce nu posteaza mai multi?Chiar nu ati facut nimic sa va impodobiti casuta??? :( .va e rusine?lehamite?lene?hai sariti macar cu o farfurie cu globuri :D
 
Sus