Aranjamente de iarna

ZiRA

Member
Eu am făcut 2 fulgi - decorațiuni pentru brad. Săptămâna următoare poate am să fac și ceva din crenguțe de brad - să prindă casa oleacă de miros de ele :D căci bradul e de plastic.
 

sarselia

Active Member
Moderator
Eu admir an de an frumusetile pe care le creati insa pe mine m-a facut mama cu 2 maini stangi asa ca la capitolul acesta nu sunt buna deloc.
De aceea va felicit pentru ce reusiti sa faceti.Zira sunt superbe!
 

tamara

Member
mi-am amintit ca am mai lucrat doua farfurii, decorate cu tehnica inversa, foita de aur (imitatie)...

 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Re:

alfa a spus:
Imi place renul tau, e foate haios! :D Bravo!

Sa va prezint si eu aranjamentul meu din hol:

Kinga, splendind, asa cum ne si asteptam: si aranjamentul, si felul in care le-ai fotografiat.... felicitari sincere!!!
fetelor imi place nespus de mult ce minunatii reusiti sa faceti...mi-ar placea si mie sa fiu in stare sa fac asa ceva :rofl:))
 

ZiRA

Member
Mulțumesc! Sarselia, așa e, fiecare se pricepe la câte ceva mai bine; eu am răbdare să migălesc :)

Și mie îmi place aranjamentul postat de Kinga! E foarte reușită combinația!!
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Aranjamentul Kingai este deosebit :roll: :clap: nimic de zis ....doar ca ..... postarea e de anul trecut. :secret:
Anul asta cred ca e ocupata cu printesa familiei :hug: si nu ne mai incanta privirile. :nu stiu: :nu-mi_place:
 

puffy80

Member
ZiRA a spus:
Eu am făcut 2 fulgi - decorațiuni pentru brad. Săptămâna următoare poate am să fac și ceva din crenguțe de brad - să prindă casa oleacă de miros de ele :D căci bradul e de plastic
Minunati!!!Felicitari pentru imaginatie si indemanare :clap:
 

alfa

Active Member
tzep a spus:
Aranjamentul Kingai este deosebit :roll: :clap: nimic de zis ....doar ca ..... postarea e de anul trecut. :secret:
Anul asta cred ca e ocupata cu printesa familiei :hug: si nu ne mai incanta privirile. :nu stiu: :nu-mi_place:
Off, mare dreptate ai draga tzep. Azi am intrat prima data pe forum dupa o pauza de vreo 2-3 luni?

Printesa e o strengarita mica, care imi cam ocupa tot timpul. La 8 luni juma' deja da sa plece. Ne mai chinuie si dintisorii. Regret intr-un fel ca de un an nu am mai facut nimic, dar peste zi nu am 2 ore linistite ca sa ma pot concentra, apoi seara nu mai sunt in stare.

Anul acesta cred ca am sa stau pe margine si admir creatiile altora.
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
tzep a spus:
Aranjamentul Kingai este deosebit :roll: :clap: nimic de zis ....doar ca ..... postarea e de anul trecut. :secret:
Anul asta cred ca e ocupata cu printesa familiei :hug: si nu ne mai incanta privirile. :nu stiu: :nu-mi_place:
Uite ca de data asta nu am vazut ca e un aranjament de anul trecut :oops:
Kinga, tu ai grija de bebelina ca o sa ai timp si de aranjamente cand o creste ea mai mare :hug:
 

tamara

Member
Da, Kinga, are dreptate Gradinar, e mult mai importanta minunea asta mica decat orice altceva! Sa-ti traiasca, sa creasca mare si sanatoasa si sa te bucuri de ea!
 

tzep

Well-Known Member
Moderator
Acum bucura-te de strengariile printesei si la anul ....... ne bucuram noi de aranjamentele facute de tine cu ajutorul ei ......sau invers! :nu stiu: ;-) :D :hug: :indragostit:
 

alfa

Active Member
Tzep, s-ar putea sa ai dreptate :rofl: una din coronitele de anul trecut am pastrat-o tot anul in casa si ma jur, ca de ceva timp, de fiecare data cand trece pe acolo, bebe se uita tare lung la ea :D
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Am "produs" si eu un aranjament ca avanpremiera la bradutul pe care il astept luni :D


Si bineinteles scaunul de pozat a fost de...pozat :rofl:
 
Sus