Aranjament de masa

Claudiavis

Active Member
Foarte frumoasa ideea ta, Sorina! Imi plac la nebunie mingiutele de linga lalea! Ai putea sa ne spui si noua cum se fac astfel de obiecte?
 

sorina

Active Member
s

Claudia dupa cum am mai spus Ideea nu-mi apartine este cea data de Link-ul trimis de tine . Eu doar am adaptat-o .
Pentru ca tot ii dau de zor cu ECO -animalutele mele , aveam fin si talas la indemina si sfoara pe care le-am facut ghem pur si simplu . Voi puteyi folosi gheme colorate din bumbac , PNA, lina , matase , macrame , de diferite culori , asezate pe o frfurioara putin adinca , pe margine puneti ghemele sa nu se ude iar in mijloc in apa floarea aleasa . Ce ziceti ????
 

sorina

Active Member
Nu-mi

Nu-mi place deloc ca nu aveti AMBITIE SI CURAJ .

Vreti doar sa le priviti ?
De ce nu incercati ?
S-ar putea sa va surpindeti pe voi insiva .
CURAJJJJJJJJ
si astept si eu sa vad ceva de la voi .
Sunt sigura ca voi avea ce vedea si sunt mai mult decit sigura ca vor fi SUPER FAINE .
 

nutilepadat

Active Member
FELICITARI Sorina ,eu una duc lipsa de timp ca mai toate femeile poate fiica mea sa se apuce ei ii place sa" bibileasca " :D si mai ales are rabdare :rofl:
 

sorina

Active Member
s

sa n-aud cuvintul TIMP .
Am fost sigura ca il veti baga la inaintare ca o scuza .

Nu tine figura .
 

alfa

Active Member
Am fost ieri la o nunta si la plecare mireasa draguta, stiind ca sunt moarta dupa flori, mi-a pus in brate un aranjament de pe masa, pe care oricum il sorbisem deja din priviri :rofl: :rofl:

 

alfa

Active Member
Ma bucur ca va place!!! Mi-ar fi placut sa pot sa spun ca imi apartine creatia :) , dar nu e!
 
Sus