Amarillys (Hippeastrum) part II

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

cornelia

Fondator
Membru staff
Michaela ma injuri tare? :oops: Ma uitam intr-un album cu Hippeastrumi aseara si ceea ce ai zis tu ca e Temptation este de fapt Charisma. Primul ar trebui sa fie mai alb. Daca tie iti place, numele chiar nu e important. :oops:
 

michaela

Active Member
cornelia a spus:
Michaela ma injuri tare? :oops: Ma uitam intr-un album cu Hippeastrumi aseara si ceea ce ai zis tu ca e Temptation este de fapt Charisma. Primul ar trebui sa fie mai alb. Daca tie iti place, numele chiar nu e important. :oops:
:rofl: :rofl: sa zic ceva.... olandezii astia :x eu l-am ales si ei mi l-au trimis,,, temptation :x Sa-i zic Charisma atunci :rofl: :rofl: E frumos oricum :wink:
Merci Cornelia.... :D
 

michaela

Active Member
melimeli cel rosu ce este? seamana parca cu ce m-au intepat pe mine olandezii :rofl:
Cornelia... ajutor identificare :oops: mai fac o poza... caci a inflorit iar a 2-a tija :wink:
 

sarselia

Active Member
Moderator
Inseamna ca e al doilea comandat de la d-nul Tibi care "pusca".Sa vedem si la ceilalti ce va mai fi.
Multumesc mult!
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Arselia este identic cu ce am primit noi ca fiind Lemon Lime ;-). Doar ca pe noi ne-a costat mai mult :rofl:
 

michaela

Active Member
Nuu... e mai mare decat Lemon lime... se vede in cealalta poza :wink: si e alb cu centru usor verzui petale largi eu cred ca e Christmas :D
 

Caramell

Well-Known Member
Administrator
Moderator
Hmm... la mine asa a aratat Lemon-lime (alaturi de "Bolero" si Passadena dublu):
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus