Alt furnizor polonez:))

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

fixpix

Active Member
Cred ca inteleg acum ce face Iudit...
E angajata de Guvernul polonez sa le creasca exporturile...
 

fixpix

Active Member
Astia mi se pare ca au preturile mai ne-accesibile!
Asa mai merge...macar nu bagam strambe...
:rofl:
 

geodezia

Well-Known Member
polonez

strtimbe nestrimbe da au si muscate si delfinium si fuchsii .. ce sa mai acolo 2-3 as alua cu toate ca am destule da muscatele alea sunt regale
 

geodezia

Well-Known Member
polonez

am si curgatoare si din alea tufa . am incercat sa prind regale am luat si de la gommer si fug de mine .. nu le pot prinde .. ma gindesc ca poate aici or fi mai tapane decit la gommer ca la olandez erau cam lesinate de aia nu s-or fi prins . curgatoare am rosii si grena ,tufa am rosii si trandafiras asa ca vreo 2-3 regale as vrea totusi
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:cry: au muscate tare frumoase....dar am zis un NU hotarit achizitiilor anul asta :wink:
De fucsii nu zic nimic ca la mine nu merg de loc....si ce bine imi paaaaaaaaaare :mincinos:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
fixpix a spus:
Cred ca inteleg acum ce face Iudit...
E angajata de Guvernul polonez sa le creasca exporturile...
Iudit, nici eu nu as fi putut sa zic mai bine :rofl: :rofl: . Ia zi-ne sincer, ai vre-un gheseft cu polonezii??? :rofl: :rofl:
 

fixpix

Active Member
Iudit, fatza ta spune tot!
:rofl:
La mine e simplu cu infranarea.... fac o lista lunga, adun preturile, ma uit la total, casc ochii si arunc hartia in cosu de sub birou.
Functioneaza in majoritatea cazurilor!
:wink:
 

claude

Well-Known Member
Moderator
Ma da astia nu-s in stare sa-si faca niste site-uri si cu limba engleza, ca ma apuca nervii cand ma uit ca curca-n lemne si da-i translate :roll:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus