Agroland: pomi si arbusti fructiferi, trandafiri...

buna melimeli,as vrea sa stiu daca aceasta firma livreaza si la domiciliu si cum vand engros sau si la bucata,te rog frumos
 

melimeli

Active Member
nu livreaza la domiciliu :(
nu se vand engros :D am pus linkul sa poti vedea unde au magazine in tara :) dai click pe zona in care locuesti si in josul pagini va aparea si poza cu magazinul(magazinele )din zona respectiva
nu e o firma specializata pe asa ceva dar ,primavara si toamna aduc si asa ceva :D
 

nick1971

Active Member
multumim de informatie, eu vad ca am la cateva sute de metri, dar n-am stiut, sa-l cautam :)
 

CHRISS

Member
Meli, pai uite ce zice aici <<Pentru>>
Inseamna ca livreaza si engros.. :?

Multumim de informatie , e buna Interesant e ca pe lista cu magazine a trecut si Resita si Oravita etc dar cind dai click pe oras iti zice ca sediul central e la Timisoara :(
 

CHRISS

Member
Pentru comenzi en-gros la oricare din produsele noastre, va rugam sa ne contactati la sediul central (vezi contact).

PS sa stearga cineva va rog postarile anterioare ca nu se poate edita si am gresit vad :oops: :oops: :oops:
 

gradinar1

Well-Known Member
Moderator
Multumim, melimeli!
Pentru ploiesteni - magazinul este exact la intrarea in Tatarani dinspre DN1, in sensul giratoriu de dupa Lukoil, pe stanga.
Nu am vazut programul de lucru - o sa incerc sa trec si eu pe la ei daca mai au program dupa 18.30 cand ajung eu in Ploiesti.
 

melimeli

Active Member
CHRISS a spus:
Pentru comenzi en-gros la oricare din produsele noastre, va rugam sa ne contactati la sediul central (vezi contact).

PS sa stearga cineva va rog postarile anterioare ca nu se poate edita si am gresit vad :oops: :oops: :oops:
da,numa en gros la ei inseamna 1'5 tone cat duce un microbus :) nu cred ca cineva dintre voi ar vrea asa o comanda,e valabila pt. firme, cred....
CHRISS,dai click pe resita si in josul pagini va aparea si poza cu magazinul(magazinele )din zona respectiva :) m-am uitat acuma apare un singur magazin dar in resita daca stiu eu bine de la sot sunt trei :?
 

CHRISS

Member
Auuuu ce adormita is.. :oops: adresa era mai in josul paginii :oops:si eu am citit numai sus :rofl: E langa mine si stiu si magazinul, am fost acolo , am luat mancarica pentru pisicuta mea dar nu stiam ca asta e agroland :rofl: :oops: :oops:
 

CHRISS

Member
La noi, la Agroland au adus iar trandafiri la 6,5 lei bucata de foarte multe feluri,zmeura la 10 lei,pomi fructiferi si pui .Sunt preturi foarte bune, socot eu. :)
 

elipopa

Active Member
am fost astazi la agroland, au adus produsele firmei Hegedus Faiskola.
aveau trandafiri la 6,5 ron, l-am luat pe tom tom, pomi fructiferi vita de vie si bulbi de la kertimag seria 0 cu 5 ron plicul, gladiole 15 bucati, crini 2 buc, liatris 5 bucati ,dalii, begonia au avut o oferta mai diversificata, dar s-au dat!
 

elipopa

Active Member
oricum nu au toti trandafirii din pozele afisate, mai bine te uiti pe site-ul ronaland ca si ei sunt distribuitori ai aceleiasi firme din Ungaria si acolo se vad mai bine! trandafirii sunt aceleasi soiuri pe care le-am vazut eu astazi!
 

melimeli

Active Member
elipopa a spus:
am fost astazi la agroland, au adus produsele firmei Hegedus Faiskola.
aveau trandafiri la 6,5 ron, l-am luat pe tom tom, pomi fructiferi vita de vie si bulbi de la kertimag seria 0 cu 5 ron plicul, gladiole 15 bucati, crini 2 buc, liatris 5 bucati ,dalii, begonia au avut o oferta mai diversificata, dar s-au dat!
mai ai loc pe unde sa pui :)
as mai lua si eu una alta dar nu prea mai stiu pe unde sa ii pun :mrgreen: (sotul a zis ca e misto locatia de acum a magazinului :D ,eu inca nu am ajuns anul asta pe la tg. jiu)
 

alisamada

Member
Prin Posta nu se poate trimite marfa?Curierul costa cat marfa sau chiar mai scump...si sunt asa de frumosi trandafirii...
 
Sus