Achimenes -partea I

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

erika76

Member
Superb Cornelia!
Cred ca este Snow Princess, dar sa asteptam si parerea celor care au aceasta varietate ca eu numai din poze il stiu :D
 

MASCHA

Active Member
Doamne ce frumuseti !....mai ales cele duble....dar si celelalte....
Oare cum o fi in gradina lui :visator:
 

popescu gp

Well-Known Member
achi

Am inteles ca este stabilit in Bucuresti fiind de origine libanez(sotia fiind romanca)dar nu desface nimic in tara ci doar la colectionarii din alte parti,mai ales Rusia si Ucraina.Din cati au incercat sa ia legatura cu el nu a reusit nimeni( din cate cunosc eu).Oare pasiunea la el inseamna numai comert?( sau poate are ceva secrete)Din relizarile lui vechi eu am o parte si nu stiu daca voi reusi sa diversific colectia tinand pasul cu Serge.Eu voi incerca,dar nu stiu pana cand.Succes celor ce se incumeta sa,, concureze" cu el.
 

cornelia

Fondator
Membru staff
Marturisesc ca nu mi-am propus sa fac colectie, dar tot s-au adunat cateva feluri. Sunt simpatici cand infloresc toti laolalta. De efect.
 

MASCHA

Active Member
Oau !......... m-ai inbolnavit cu frumusetile tale....
Ti-am vazut albumul si am observat ca ai tii in casa......sa fie ăsta secretul infloririi atat de frumoase ?
Ca o paranteza ai postat undeva reteta la tort ?am murit de pofta !
 

ramona

Member
ce super sunt. si eu mai am unul si acum e cu boboci. abia astept sa vad floricica pentru ca nu mai stiu ce culoare are. :) oricum, sa-ti traiasca! :wink:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus