gabriela61
Reaction score
29

Posturi profil Latest activity Postări Despre

  • Am vazut dar sunt ambele lastare ofilite rau.in fine vedem poate isi revine macar un lastar
    Poti.Dar o lantana era data cu radistim si pusa in pastila de turba.Lantana se prinde usor.Apa sa aiba.
    Tocmai le am primit si multumesc tare mult . asa o sa fac dar le pot tine afara? Lastarii de lantana sunt putin ofiliti. I am pus in pahar cu apa sper sa si revina. O zi excelenta sa aveti
    Cand le primesti sa nu le scoti din paharele dar saingauresti cu un cui fierbinte paharele si sa le lasi pana vezi ca au radacina.
    Am pus pachetul.Eu am pus plantutele cu codita in radistim si in pastila de turba.Oxalisul are radacina.
    Oxalis cica se prinde si din lastari tinuti in apa iar begonia stiu sigur ca merge din lastari care inradacineaza in apa. Am pierdut ssporul ptr ca nu am stiut sa l ingrijesc la fel si pilea cadierei mai se pun si stimulente sau ingraseminte si nu am stiut.in fine o sa ma ocup sa ingrijesc mai mult florile.o zi buna sa aveti
    Sporul nu am ...Am oxalis .Begonii..daca tu consideri ca se prinde din crenguta eu o sa-ti trimit.
    As mai dori sporul casei sau impatiens orice culoare begonie oxalis . multumesc sunteti draguta si abia astept coletul
    Buna.Nu te costa nimic lantana.Deci daca mai vrei ceva si mai am sa-mi spui ca nu te costa nimic.O zi buna.
    Buna.Da-mi te rog si un cod postal...Daca vorbeam mai repede,vinerea trecuta am fost la Craiova.Eu sunt din Tg.Jiu. O zi buna.
  • Încărcare…
  • Încărcare…
  • Încărcare…
Sus