1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosirii acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

New Profile Posts

1. Cipri
    Cipri andruta_ana
    saruman ana , am si eu pampas 2 bucati . in primavara la sfarsitu lui aprilie le-am taiat dar cred ca prea le-am taiat la nivelu pamantului , oare mai am noroc de ele sau , sau dus ? multumesc..
  2. Kohlis
    Kohlis gabrielais
    buna ziua sunt tot din iasi . Va rog daca m-ati putea ajuta cu puiuti din plantele pe care mi le doresc
  3. cristina_br
    cristina_br estrella
    Buna, poti sa-mi trimiti cele 10 kg de nuci verzi? Nu as vrea sa fie nucile prea mari. Daca poti suna-ma 0733180462 sau lasa numarul de telefon. pentru adresa.
    1. estrella
      estrella
      Buna, nucile sunt gata! La colet pana in 10 kg taxa postala la plata ub cont este 10 lei. Daca depasesc 10 kg din cauza cutiei de ambalaj taxa costa 20,50 lei. Pun 9,5 kg ca sa nu depasim?
      1 Iun 2016
    2. estrella
      estrella
      Da-mi o adresa de email.
      1 Iun 2016
  4. Chiharu
    Chiharu
    Tot cu gandul la flori
  5. fatali
    fatali
    fatali chili seed
  6. cafycorina
    cafycorina clematite
    Buna ziua, mai aveti clematite pe stoc si pt mine?,,,sunt o admiratoare a acestor plante minunate
  7. Andreea_G.
    Andreea_G. kerkyra
    Buna ziua,
    multumesc de raspuns, as dori sa o cumpar. Inteleg ca trebuie sa va fac virament bancar si sa va dau adresa de livrare (eu locuiesc in Voluntari).
  8. Carmen B.
    Carmen B. Camik
    Mulțumesc mult pentru semințele de mimosa pudica.
    Carmen Botoşaru
    strada Brașov, nr. 32, bl. A11, sc. C, ap. 44, sector 6, București
  9. popescu gp
    popescu gp doina2009
    D-na Doina va rog sa depuneti in contul RO06RZBR0000060012888481 160 lei ,va rog maine caci marti ma internez la cardiologie la Constanta si nu vreau sa incurc treburile.Cu stima
  10. arcadas
    arcadas vivi23ro
    Buna seara,
    O plantuta de LOTUS BERTHELOTII nu vindeti?
  11. multeflori
  12. nicolae68daniela
    nicolae68daniela clematite
    Buna ziua !Ma bucur tare mult ca a ajuns pachetul, sper sa fi calatorit cu bine. Multumesc foarte tare pentru efortul facut pentru a ne ajuta !
    Cum facem cu banutzii ?
    Adresa mea : Nicolae Daniela, oras Fundulea, jud. Calarasi, str. Foisorului, nr 25, cod 915200.
  13. francesca
    francesca gabriela61
    Oxalis ambii lastari si begoniile sunt ok pana acum.multumesc mult
  14. gabriela61
    gabriela61
    Buna.Am sa incerc sa mai pun eu una la prins si cand face sigur radacini sa-ti trimit.
  15. francesca
    francesca gabriela61
    Am vazut dar sunt ambele lastare ofilite rau.in fine vedem poate isi revine macar un lastar
  16. gabriela61
    gabriela61
    Poti.Dar o lantana era data cu radistim si pusa in pastila de turba.Lantana se prinde usor.Apa sa aiba.
  17. francesca
    francesca gabriela61
    Tocmai le am primit si multumesc tare mult . asa o sa fac dar le pot tine afara? Lastarii de lantana sunt putin ofiliti. I am pus in pahar cu apa sper sa si revina. O zi excelenta sa aveti
  18. gabriela61
    gabriela61
    Cand le primesti sa nu le scoti din paharele dar saingauresti cu un cui fierbinte paharele si sa le lasi pana vezi ca au radacina.
  19. francesca
    francesca gabriela61
    Sper maine sa ajunga va multumesc si anunt cand le primesc.noapte buna
  20. gabriela61
    gabriela61
    Am pus pachetul.Eu am pus plantutele cu codita in radistim si in pastila de turba.Oxalisul are radacina.