KPR

Ce nota ati da acestui furnizor?

  • 1

    Votes: 1 33,3%
  • 2

    Votes: 0 0,0%
  • 3

    Votes: 1 33,3%
  • 4

    Votes: 0 0,0%
  • 5

    Votes: 0 0,0%
  • 6

    Votes: 0 0,0%
  • 7

    Votes: 1 33,3%
  • 8

    Votes: 0 0,0%
  • 9

    Votes: 0 0,0%
  • 10

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    3
sunt foarte buni cei de afara sau sunt foarte buni acestia?daca face cineva o comanda indraznesc sa va rog sa-mi dea si mie un semn!nici n-am mai facut,nici card nu am,de paypal ce sa mai vorbim.sunt mai de la tara!la noi nici banuti de turba n-am gasit si caut de asta primavara!
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
:rofl: :rofl: :rofl: .Banuti iti trimit eu .Sper saptamina viitoare.Citiva deocamdata mai multi altadata :rofl: .
In privinta cehilor sunt buni fata de altii din afara.
 
multumesc frumos!!!va pot trimite si niste banuti asfel incat cand cumparati banuti sa-mi cumparati si mie!!
sarut mana!!
 

Sash

Active Member
Pachetele primite din UE se ridica de la posta normala sau de la un oficiu special?
 

Sash

Active Member
Nu m-am exprimat clar...de la oficiul cel mai apropiat (de care apartin) sau de la unu de la mama naibii care se ocupa si de vama etc?
 

fixpix

Active Member
LOL... la ce is buni banutii astia de turba... adica stiu de ce... probabil se prind mai bine butasii... dar nah... eu pana acuma nu am auzit de ei... mi-a trimis una din doamne niste butasi de hibi direct in banuti din astia de turba... si m-am crucit cand i-am cazut... credeam ca a pus pamant si l-a lipit cu scotch.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
o sa caut si eu sa vad daca gasesc. si o sa incerc si inradacinarea in ei... sa vedem !!!
 

Sash

Active Member
@ iza si dya
Multumesc mult
@fixpix
ca tot ai "poposit" la topicul asta, ai vazut ca kpr astia vand si seminte de bauhinii? (parca cautai la un moment dat)
 

fixpix

Active Member
hello sash... da, cautam... dar acuma parca mi-a trecut mania... mai ales acuma... ca vine iarna... sigur nu le-ar merge bine, chiar daca s-ar prinde semintele astea... sau cine stie... poate tocmai acuma e momentu???

LOL
 
Sash a spus:
isi deschid cont la o banca de la noi sa putem plati.

• New! From August you can send us money to our local bank account in Croaţia , Ungaria , Muntenegru and Serbia . We are going to open local bank account in the following countries soon: Bulgaria , Macedonia, Polonia , România

In November 2008 we are going to open local bank account in Romania - then can you send us payment by domestic bank transfer or cash on deposit at our bank account.
 

michaela

Active Member
ASta este foarte bine... insa eu am facut in primavara o comanda pentru seminte de palmieri si mi-au raspuns dupa 3 sapt...(deja comandasem in alta parte, imi luasem gandul ca-mi mai raspund).poate s-au mai schimbat obiceiurile pentru ca preturile lor sunt foarte tentante si au si o oferta destul de bogata...
 

Gabiuta

Well-Known Member
Moderator
Mie mi-au raspuns cam dupa o luna anul trecut.Asteapta ca intr-adevar preturile sunt tentante si varietate mare de seminte.In afara faptului ca sunt de calitate.
 

Sash

Active Member
N-am nici o graba ca vreau sa plantez seminte la primavara nu acuma. Nu dadusem comanda - ceream numai cateva detalii inainte sa dau comanda. Poate isi deschid cont la o banca din Romania pana atunci si am scutit ceva bataie de cap.
 
Sus