Cropmax (stimulator de crestere)

simona2

Member
Cropmax

Este un produs natural ce contine multe elemente nutrivite necesare dezvoltarii plantelor .
-In urma utilizarii acestui ingrasamant s-a constatat o productivitate mai mare ( lastari mai multi si mai vigurosi , inflorire abundenta )
-plantele sunt mai rezistente la boli si daunatori
 

simona2

Member
bluesky1ro a spus:
Salut, pentru plantele de apartament am inceput sa folosesc un ingrasamint foliar natural Cropmax care are in compozitie pe linga clasicul NPK msi alte elemente nutritionale plus auxine, citochinine, gibereline, aminoacizi organici, vitamine vegetale, enzime organice. concentratii 0,1-0,2%.
 

simona2

Member
Toate produsele se gasesc in magazinele fitosanitare.
Pe acesta nu l-am incercat si nu stiu cat costa .
 
Am intrebat in oras la noi la fitofarmacie si zicea ca nici n-a auzit de Cropmax.
Cum as putea sa fac rost?De unde as putea sa fac rost?
 

Dora

Member
carmenlorena a spus:
Am intrebat in oras la noi la fitofarmacie si zicea ca nici n-a auzit de Cropmax.
Cum as putea sa fac rost?De unde as putea sa fac rost?
Vino in Oradea pe strada Corneliu Coposu si vei gasi.Si eu de acolo mi-am luat,20ml la 7,5 lei.
 

narcisab

Member
Dora a spus:
carmenlorena a spus:
Am intrebat in oras la noi la fitofarmacie si zicea ca nici n-a auzit de Cropmax.
Cum as putea sa fac rost?De unde as putea sa fac rost?
Vino in Oradea pe strada Corneliu Coposu si vei gasi.Si eu de acolo mi-am luat,20ml la 7,5 lei.
merci, informatia e utila si pentru mine, o sa trec si eu pe acolo zilele astea :)
 

lili

Member
Claudiavis a spus:
Unde as putea gasi in Bucuresti Cropmax? O fi bun si pt suculente? Saru'mina de raspunsuri!
De obicei poate fi cumparat de la magazinele fitosanitare. Suculentelor si cactusiilor ne sunt destinate alte produse, dar daca doresti experiment !!!!...poti incerca si pe suculente.Perioada indicata este de primavara-vara.
 

Claudiavis

Active Member
Aha, ok, lasa, le iert pe suculente. In Bucuresti stie cineva vreo adresa a unui magazin fitosanitar?
 

ACHIMENES

Member
Si pe langa Gara de Nord - piata Matache si in Baneasa la capatul tramvaiului 5 si gata....... nu mai stiu :)
 

Claudiavis

Active Member
Apropos, ca intrebasem pe-aici unde se gasesc farmacii fitosanitare - am descoperit una in hala la Obor.
 
Sus