Colectie dr. Cactus

enya

Member
Doamne ce multe ai...niste poze cu astrophytumi ai?......felicitari pt colectzia impresionanta!
 

irinabv

Active Member
Moderator
:eek: Astea-s toate ale tale? Pe bune? Aici in Romanica? Daca da, toate felicitarile mele :clap: Nu ma omor dupa cactusi, dar tot mi-as lua cativa din ce am vazut acolo.
 

mymo

Active Member
Nici eu n-am nici o treaba cu cactusii,nici ei cu mine :) dar crescatoria ta de teposi merita toate laudele :clap:
 

marean

Active Member
Minunata colectie,felicitari !
Sigur sunt ai Adarianului,ca altfel cum ar mai creste minunatii dintr-astea si pt altii :wink: ?
 

dr Cactus

Member
Va multumesc tuturor! Sunt niste plante minunate si daca li se asigura conditiile necesare ne rasplatesc cu o crestere viguroasa si cu o gramada de flori.
 
D

dyayzh

Guest
Cele doua ajutoare vesele si frumusele sunt copiii tai ?
Mie Liphtosii rosii mi-au placut tare mult :oops:
 

melu

Member
Sa-ti traiasca si cactusii si fetita si sincere felicitari. Ti-am vizionat cu aceasta ocazie albumul si meriti cele mai cele felicitari. Deja cred ca in cazul tau nu mai este vorba doar de pasiune pt flori si nici de colectie, mi-e greu sa cred ca e doar un hobby, cred ca deja reprezinta profesia ta. Sunt totusi prea multe exemplare ca sa fie vorba de o colectie si asta nu poate decat sa iti aduca laude. Sincer, :clap: meriti tot binele din lume (ca de altfel toti cei care isi inchina viata acestei munci) pentru frumoasa indeletnicire pe care ai ales-o.
 
D

dyayzh

Guest
De unde se pot cumpara niste lipthosi asa frumusel colorati?
 

marean

Active Member
Chiar de la Cristi , poate se va prezenta si la Oferte Comerciale si ne va spune cate ceva despre conditiile de vanzare si adresa sitului .
Eu unul,am fost foarte ,foarte multumit de lithopsii primiti,preturi mici si niste plantute sanatoase !
 

dr Cactus

Member
Buna,
Multumesc, Marean!
Sunt aici in calitate de simplu iubitor al plantelor, asa ca nu public nimit legat de latura profesionala a pasiunii mele. Poate pe vitor, daca vom dori si cu acordul administratiei si respectand regulamentul forumului, o vom face.
Deocamdata ma bucur ca v-am gasit, o sa mai revin cu mici crampeie cactusistice si sper la discutii cat mai interesante legate de teposii nostri :D
 
Sus